Workstead is dichtbij

Bent u op zoek naar uitzendkrachten die flexibel inzetbaar zijn? Workstead bemiddelt al meer dan 25 jaar tussen Europese uitzendkrachten en opdrachtgevers in verschillende branches. Leer de teams op onze vestigingen persoonlijk kennen. U bent van harte welkom voor een kop koffie. We kijken graag naar wat we voor u kunnen betekenen.

Workstead vestigingen
Veenendaal

Workstead Hoofdkantoor
Vendelier 65
3905 PD Veenendaal

T: 088 494 0000
E: veenendaal@workstead.nl

Alphen aan den Rijn

Workstead Alphen a/d Rijn
Ondernemingsweg 26
2404 HN Alphen aan den Rijn

T: 088 494 0120
E: alphen@workstead.nl

Amsterdam

Workstead Amsterdam
Hullenbergweg 278
1101 BV Amsterdam

T: 088 494 0160
E: amsterdam@workstead.nl

Ede

Workstead Ede
Galvanistraat 34
6716 AE Ede

T: 088 494 0100
E: ede@workstead.nl

Haelen

Workstead Haelen
Roggelseweg 50A
6081 NP Haelen

T: 088 494 0000
E: haelen@workstead.nl

Renswoude

Workstead Renswoude
Barneveldsestraat 44
3927 CD Renswoude

T: 088 494 0000
E: renswoude@workstead.nl

Tiel

Workstead Tiel
Polderweg 8
4005 GA Tiel

T: 088 494 0190
E: tiel@workstead.nl

Utrecht

Workstead Utrecht
Atoomweg 478
3542 AB Utrecht

T: 030 246 8888
E: utrecht@workstead.nl

Wognum

Workstead Wognum
Westeinderweg 14
1687 PL Wognum

T: 088 494 0160
E: wognum@workstead.nl

Workstead Inhouse vestigingen
Culemborg

Workstead inhouse bij Royal A-ware
Rolweg 11
4104 AV Culemborg

T: 030 246 8888
E: utrecht@workstead.nl

Dronten

Workstead inhouse bij Plukon
Cellebroederspoort 4
8253 TA Dronten

T: 088 494 0140
E: dronten@workstead.nl

Harderwijk

Workstead inhouse bij Total Packaging
Industrieweg 6
3846 BC Harderwijk

T: 088 494 0170
E: harderwijk@workstead.nl

Lopik

Workstead inhouse bij Royal A-ware
Rembrandtplein 1
3411 HA Lopik

T: 030 246 8888
E: utrecht@workstead.nl

Bij Workstead staat persoonlijk contact voorop. We vinden het belangrijk om dichtbij en bereikbaar te zijn. Daarom hebben we vestigingen op verschillende locaties in Nederland. Onze medewerkers op kantoor kennen zowel de opdrachtgever als onze arbeidskrachten. Heeft u vragen? Dan kunt u altijd bij ons terecht. Workstead vestigingen vindt u in verschillende regio’s in Nederland.

× Meer weten over onze vacatures?